Країна заходу сонця. Груповий тур до Марокко з 13.04.2021 по 26.04.2021

Маршрут

14 днів/13 ночей

Касабланка – Рабат – Шефшауен (Шавен) – Фес – Іфран – Мерзуга – Варзазат – Айт-Бен-Хадду – Марракеш – Есауїра (Ес-Сувейра) – Агадір

 13.04.2021 — 26.04.2021

Опис туру

Її омивають м’які води Атлантики і Середземного моря. Її оточують посушливі пустелі. Вона вкрита горами й лісами. Тут мешкають дивовижні створіння дикої природи і цвітуть незвичайні рослини.

Тут тисячоліттями розквітали й занепадали цивілізації Сходу і Заходу, стикалися і перехрещувалися культури Європи й Азії. Тут цілі міста визнані всесвітньою спадщиною під охороною ЮНЕСКО.

Перлина Африки – Західне Королівство, Аль-Магриб – країна, позначена на сучасній мапі світу як Марокко. А корінні народи-берберці називали свою землю Марракеш – дослівно «земля Бога». Хочете знати чому? – Вирушайте разом з нами, погляньте на все власними очима і переконайтеся, що берберці нітрохи не перебільшують!

Відкрийте для себе дивовижну африканську країну – Марокко!

Програма 

1 день 13.04.2021

Виліт з Києва о 05:20. Приліт в Рим о 07:05. Виліт з Риму о 13:30. Приліт до Касабланки о 15:45.

Після прильоту трансфер в готель.

Ніч в готелі Касабланки.

2 день.14.04.2021

Оглядова екскурсія по Касабланці.

Касабланка, розташована на узбережжі Атлантичного океану, є найбільшим містом і найбільшим портом Марокко. Це економічна і промислова столиця країни.

Огляд визначних пам’яток: сквер і площа короля Марокко Мохаммеда V, житловий район Anfa (Anfa – давня назва Касабланки, квартал середньовічних вілл у мавританському стилі), променад по пляжу Ain Diab і зовнішній огляд монументальної мечеті короля Хасана II, яка є однією з найбільших мечетей у світі (за бажанням можливе відвідування мечеті за додаткову плату).

Після екскурсії переїзд у Рабат.

Ніч у готелі Рабату.

3 день. 15.04.2021

Виїзд на екскурсію по Рабату.

Рабат – офіційна столиця Марокко. Відвідування однієї з найважливіших історичних пам’яток Марокко – тисячолітньої касби (фортеці) Удайя із затишними біло-блакитними вуличками, андалузьким садом, мавританськими кафе, де подають ароматний м’ятний чай з марокканськими солодощами. З тераси із панорамним краєвидом можна побачити океан і місто Сале, величну вежу Хасана, яка повинна була стати мінаретом найбільшої мечеті у світі, мавзолей засновника сучасного Марокко короля Мохаммеда V, рясно оздоблений мозаїкою, а також загадкову фортецю-некрополіс Шелла, що зберегла сліди римської епохи.

Після екскурсії переїзд у Шефшауен.

Ніч у готелі Шефшауена.

4 день.16.04.2021

Огляд визначних пам’яток Шефшауена.

Шефшауен – легендарне «блакитне місто», місто кольору індиго. Забарвлення його споруд відтворює всю палітру від небесно-блакитного до яскравого ультрасинього. Вся територія Старого міста – це один великий музей!

Перебуваючи тут, ми вільно гуляємо звивистим лабіринтом вуличок Медини (старовинний центр міста) і намагаємося не заблукати!

Після екскурсії переїзд у ФесОглядова екскурсія по Фесу.

Ніч у готелі Феса.

5 день.17.04.2021

Виїзд на екскурсію по Медині Феса.

Фес – найстаріше з чотирьох імперських міст Марокко і друге за величиною місто після Касабланки, колишня столиця країни, найбільший на заході Африки центр ісламської культури й освіти.

Огляд основних визначних пам’яток міста: мечеті-університету Аль Карауїн, мечеті-усипальниці султана Мулая Ідріса, медресе Бу-Інанія, Великої мечеті, фонтану Нажиарін, знаменитих воріт Баб Буджелуд, а також майстерень із вироблення шкіри, фабрики з виробництва феської кераміки, ринків.

Після обіду пропонуємо виїзд на факультативну екскурсію в Мекнес (за додаткову плату 65 євро/особа, мінімальна кількість – 8 осіб).

Мекнес разом із Фесом, Рабатом і Марракешем є одним із чотирьох імперських міст Марокко. Султан Муей Ісмейль зробив Мекнес столицею в 1675 році. Під містом є величезний лабіринт, на хитросплетіннях якого не розуміються навіть місцеві жителі. Міські стіни було побудовано з монументальними воротами, які є архітектурною пам’яткою, так само, як Королівський палац (Dar ель Makhzen), Велика мечеть і Муей Ісмейль Мозолеум.

Повсякденне життя в Мекнесі – дивовижно різноманітне й насичене. Тут Ви можете спостерігати за жвавою й енергійною торгівлею, споглядати скупчення народу перед ремісником, який гравірує срібний браслет, або стежити за умілими руками художника, який малює по дереву.

Ніч у готелі Феса.

6 день. 18.04.2021

Виїзд на південь Марокко (гори Середнього Атласу – Сахара).

Ми проїдемо через прекрасні кедрові ліси, напівкочові берберські села і гори Середнього Атласу в напрямку пустелі Сахара. Ви побачите багато цікавого, познайомитеся з побутом берберських сіл і поглянете на рідкіснихтварин.

Зупинка по дорозі, щоб помилуватися знаменитим курортом Іфран, відомим як «маленька марокканська Швейцарія».

Переїзд у Мерзугу.

Після приїзду в Мерзугу можлива екскурсія в пустелю на джипах або верблюдах (дюни Ерг Шеббі) за додаткову плату.

Ночівля в готелі Мерзуги.

7 день. 19.04.2021

Переїзд у містечко Ріссана і відвідування мавзолею засновника правлячої династії Алаутів. Відвідування будинку туарегів (народ групи берберів), фабрики скам’янілостей (Fossil) в Ерфуді.

Переїзд через землі кочівників і амазигів, перехід через ущелину Тодра, переїзд по Дорозі 100 фортець до Варзазата.

Поселення в готель у Варзазаті. Ночівля.

8 день.20.04.2021

Відвідування знаменитої касби Таурірт – фортеці 18 століття, яку побудувала могутня в Марокко феодальна сім’я аль-Глауї.

Переїзд в Айт-Бен-Хадду. Огляд касби (список культурної спадщини ЮНЕСКО).

Після огляду переїзд у місто Марракеш.

Вечірня екскурсія до площі Джемаа Ель-Фна в самому серці старовинного міста. Це одна з найвідоміших визначних пам’яток Марракеша, яка є надбанням ЮНЕСКО.

Ніч у готелі Марракеша.

9 день.21.04.2021

Оглядова екскурсія по Марракешу.

Марракеш – червоне місто і древня столиця, розташована на рівнині Хауз, біля підніжжя гір Високого Атласу. Це третє за важливістю місто Марокко після Касабланки і Рабату. Його Медина, внесена в 1985 році до списку пам’яток Всесвітньої спадщини, ще називається «червоним містом» через рудий відтінок глинобитних будинків та укріплень. У центрі Медини – площа Джемаа Ель-Фна, навколо якої пролягають найцікавіші туристичні маршрути.

Безсумнівно, Марракеш є серцем марокканського Сходу. Місто приваблює своєю ісламською й арабською архітектурою, різними етнічними групами і, звичайно ж, своїм кольором. Яскраві вулички старого міста наповнені ароматом прянощів.

Екскурсія по місту включає в себе палац Бахія, сад Мажорель, гробниці Саадітів і Медресе Алі Бен Юсуфа.

Ніч у готелі Марракеша.

10 день.22.04.2021

Виїзд з Марракеша в напрямку Шишауа, з короткою зупинкою в селі Сіді-аль-Mохтар.

Ми проїдемо повз багато арганових плантацій і зупинимося в жіночому кооперативі, який виробляє цінне арганове масло, де Ви зможете самостійно оцінити одне з найрідкісніших масел у світі.

Після прибуття в Есауїру розміщення в готелі.

Прогулянка по білій із синіми рамками вікон Медині, що славиться своїми численними ремісниками і виробами з дерева, шкіри, міді, а також рибою і прянощами, гучними базарами та розслабляючими кафе.

Ночівля.

11 день. 23.04.2021

Переїзд в Агадір уздовж Атлантичного узбережжя.

Агадір – курортне місто на атлантичному узбережжі Марокко. Славиться своїми прекрасними білими піщаними пляжами і яскравим сонцем практично цілий рік.

Оглядова екскурсія по Агадіру.

Відвідування фортеці 16 століття. З пагорба відкриваються приголомшливі краєвиди гавані з рибальськими човниками. Після екскурсії у Вас буде можливість відвідати базар, де продаються безліч найрізноманітніших товарів, включаючи марокканські вироби.

Ніч у готелі Агадіра.

12 день.24.04.2021

Вільний час в Агадірі. Відпочинок на океані.

13 день.25.04.2021

Ранній трансфер в аеропорт Касабланки.

Виліт з Касабланки о 16:35. Приліт в Рим о 20:40. Виліт з Риму о 22:45.

14 день. 26.04.2021

Приліт до Києва

У вартість входить

Міжнародний авіапереліт;
Проживання в готелях;
Усі трансфери і переїзди по маршруту;
Екскурсійна програма з кваліфікованим гідом;
Супровід представника Феєрії;
Вхідні квитки за програмою

У вартість не входить

Віза в Марокко;
Чайові гідам;
Медична страховка;
Факультативні екскурсії;
Доплата за одномісне розміщення;
Особисті витрати.
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

семь + 8 =

Заказать тур
×