Мексика на травневі свята з 30.04.21 по 12.05.2021

ПРОГРАМА ТУРУ
МЕХІКО СІТІ — Теотіуакан — Пуебла — Оахака — Монте-Албан — перешийок — КАНЬЙОН ДЕ Сумідеро — Сан-Крістобаль-ДЕ-ЛАС-Касас — САН-ХУАН-Чамула — Паленке — Кампече — Ушмаль — Меріда — Чичен ітца — КАНКУН / РИВ’ЄРА МАЙЯ
ДЕНЬ 0 (30.04.2021)
ВИЛІТ З КИЄВА
Виліт з Києва о 09:50, рейс Turkish Airlines (стикування через Стамбул).

ДЕНЬ 1 (01.05.2021) Приліт в Мексику. По прильоту в Мехіко зустріч в аеропорту водієм-мексиканцем. Трансфер і розміщення в готелі Astor 4 *. Вільний вечір для відпочинку.

ДЕНЬ 2 (02.05.2021) МЕХІКО І Теотіуакана Перша екскурсія познайомить Вас зі столицею Сполучених штатів Мексики. У серці історичного центру перебувати площа Конституції, а навколо — пам’ятники історії і архітектури. Ви побачите: Руїни столиці ацтеків Теночтітлана; Кафедральний собор; Національний палац (резиденція президента) з настінними картинами Дієго Рівери. Після відправляєтеся в доколумбової місто Теотіуакан. Саме тут розміщені найбільші піраміди Мезоамерики — піраміди Сонця і Місяця. Щоб закріпити всю інформацію в пам’яті, Ви відвідаєте Національний музей антропології Мехіко. Ніч в готелі Astor 4 *.

ДЕНЬ 3 (03.05.2021) МІСТО АНГЕЛОВ І Оахака Сніданок і переїзд до «Місту Ангелів». Дорога до Пуебла охороняється двома діючими вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль. Сам же місто вразить вас чудовою колоніальною архітектурою, історичними пам’ятками, серед яких Капела Росаріо, монастир Санто-Домінго, Міський собор, охороняються ЮНЕСКО. Крім того, Пуебла — гастрономічна столиця Мексики! Потім переїзд в Оахака (345 км) через мальовничі гори густо вкриті кактусами-гігантами. Вечірня екскурсія по місту. Поселення в готелі Oaxaca Dorado 4 *.

ДЕНЬ 4 (04.05.2021) ПЕРШИЙ МІСТО В Мезоамерики І ДЕГУСТАЦІЯ НАПОЮ «мескаль» У цей день нашого туру вас чекає відвідування центру Сапотекской цивілізації Монте-Альбан, який був найпершим містом в Мезоамериці! Зупинка в містечку Санта-Марія-дель-Туле. Далі відвідування однієї з місцевих фабрик по виробництву мескаля з дегустацією. Якщо хочете навіть буде можливість покуштувати гусениць, що живуть всередині стебла магея! Трансфер в місто Теуантепек (255 км). Ніч в готелі Calli 3 *

ДЕНЬ 5 (05.05.2021) КАНЬЙОН І САН-Крістобаль-де-ЛА-Касас Ранній сніданок і виїзд до каньйону Сумідеро. Він входить в 20-ку найкрасивіших каньйонів світу! Найвищі гірські кручі обступили красиву, одну з найбільших річок в Мексиці Гріхальва. Довжина каньйону 30 км. Далі переїзд в колоніальний містечко Сан-Крістобаль-де-лас-Касас. Він знаходиться в долині в оточенні гір та хвойних лісів. Увечері — вільний час. Розміщення в готелі Casa Mexicana 4 *.

ДЕНЬ 6 (06.05.2021) Доиспанского язичництва і Паленке Села індіанців майя ціцілі Сан-Хуан-Чамула, відомої своєю церквою, в якій переплелися, здавалося б, несумісні католицькі обряди і доиспанского язичництво. Тривалий переїзд в місто Паленке. По дорозі зупинка в джунглях і викупаємося в одному з наймальовничіших водоспадів, якими славляться околиці Паленке. Поселення в готелі Nututun 4 *.

ДЕНЬ 7 (07.05.2021) Паленке І Кампече Насамперед ми оглянемо Паленке. Це місто відноситься до періоду самого розквіту древньої культури індіанців майя. На мальовничих зелених пагорбах тут підносяться величні кам’яні гробниці, палаци і безліч храмів, серед яких найвідомішими є Храм Сонця і Храм Хреста. Після екскурсії ми прямуємо в місто Кампече, а по дорозі помилуємося прекрасними видами на Мексиканську затоку і зупинимося на обід в ресторані на березі, адже 365 км — це досить тривалий переїзд.

Увечері в місті у вас буде можливість прогулятися по гарних колоніальним вулицями і оглянути старі укріплення, зведені для захисту поселення від піратів. Ніч в готель Francis Drake 4 *. ДЕНЬ 8 (08.05.2021) Кампече, Ушмаля, МЕРІДА Вранці ми їдемо в Ушмаль, місто, який є найяскравішим прикладом гармонійного архітектурного стилю пук, а потім вирушимо в Меріда, розташовану в 85 км. Це місто було засновано іспанцем Франсіско де Монтехо на руїнах майянского міста, і до сих пір зберіг свій унікальний колоніальний стиль. Ніч в готелі El Espanol.

ДЕНЬ 9 (09.05.2021) Чичен-Ітца І ПРИЇЗД В КАНКУН Сьогодні вас чекає незвичайний і дуже цікавий «урок» з космології індіанців майя, який відбудеться в планетарії комплексу Майаленд по дорозі в Чичен-Ітцу, де ми побачимо величні споруди стародавньої цивілізації. У Чичен-Ітце збереглася піраміда Кукулькан, Обсерваторія і найбільше поле для гри в м’яч, а також Священний сенот, унікальний природний колодязь, який був місцем церемоній і жертвопринесень богу дощу Чаака.

Перед тим як відправитися на відпочинок в обраний готель на узбережжі, ви зможете викупатися в найчистішому і красивому сеноті Юкатана. Прохолодні кришталеві води сеноти Ік-Кіль прекрасно освіжать вас і додадуть сили для нових відкриттів. Переїзд в Канкун / Рів’єру Майя, розміщення в готелі 5 * на все включен0

ДЕНЬ 10-12 (10.05.-12.05.2021) Пляжний ВІДПОЧИНОК В Канкуні Пляжний відпочинок в Канкуні. ДЕНЬ 13 (13.05.2021) ВИЛІТ ДОДОМУ Виліт додому о 09:55, рейс Turkish Airlines (стикування через Стамбул).

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 2190 USD до 01.03.2021

Після — вартість туру 2290 USD

У вартість туру входить: Проживання в зазначених готелях (або аналогічний) на базі сніданків (шведський стіл або американський) Послуги російськомовного гіда Всі трансфери по маршруту Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі 4 ночі в готелі 5 * на все включено в Канкуні / Рів’єра Майя / Тулум Страховка (до 64 років) Додатково оплачується:

Міжнародний переліт (від 910 USD) Страховка від 65 років, додаткові опції чайові Особисті витрати Доплата за SNGL Трансфер аеропорт-готель в Мехіко в день початку туру на рейси з 07:00 до 20:00 тільки водій Доплата за транфер аеропорт-готель в Мехіко після 20:00 50 USD за машину Доплата за раннє поселення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

два × два =

Заказать тур
×