Месопотамія. Народження цивілізації , виліт 15.04.2021

Маршрут

Київ/Харків – Шанлиурфа – Баликли-Гель – Гебеклі-тепе – Мардін – Дара – Діярбакир – Немрут-Даг – Харан – Халфеті – Газіантеп – Стамбул – Київ/Харків

Ассирія і Вавилон, Аккади і Шумери… Благословенна земля між двох річок, що стала колискою для всіх майбутніх цивілізацій. Колись тут проживала десята частина всіх людей на планеті. Вони залишили після себе грандіозні храми, прекрасні скульптури, ювелірні прикраси і вчені трактати, вони заклали основи культури, архітектури, науки і писемності на багато тисячоліть вперед. У своєму розвитку вони настільки випереджали інші народи, що їхні досягнення здаються неймовірними навіть зараз.

12 тисячоліть тому тут, між Тигром і Євфратом, виникла могутня і чудова Месопотамія. Сьогодні ми запрошуємо вас доторкнутися до живої історії.

Вирушайте на прогулянку по заплутаних стежках еволюції, розберіть сюжети Біблії та стародавніх книг, вчіться відокремлювати міфи від реальної історії та відкривайте завісу таємниць найдавніших міст світу разом із Феєрією!

Вартість программи залежно від вильоту:
з Києва      від 695 євро
з Харкова — від 595 євро

ПРОГРАММА ТУРУ

1 день

Виліт з Києва/ХарковаПриліт у Шанлиурфу, трансфер та заселення в готель.

Екскурсія на Святе озеро Коропів (Баликли-Гель).

За древньою легендою, саме це місто було тим самим Ур Халдейським, де жив пророк Авраам, родоначальник арабського і єврейського народів, якого сягають три світові релігії – іудаїзм, християнство та іслам.

Згідно з легендою, цар-язичник Німрод, який правив там у далекі часи, був розгніваний тим, що Авраам відмовляється поклонятися ідолам, і велів кинути пророка в яму з вогнем. Однак спекотне полум’я чудом перетворилося на прохолодну воду, а дрова стали великими коропами, нащадки яких і донині плавають у священному озері. Відвідування печери пророка (Ібрагіма) Авраама.

За бажанням — Сира Гаджесі — вечеря в печерному ресторані з національними танцями, піснями і майстер-класами (за дод.плату, 20 євро).

Ночівля в Шанлиурфі.

2 день

Сніданок у готелі.

Екскурсія в археологічний музей Халеплібахче (музей мозаїки), де ви зможете побачити найкращі зразки східно-римського музичного мистецтва із зображенням героїв грецької міфології.

Далі — відвідування Гебеклі-Тепе – це найдавніший у світі мегалітичний храмовий комплекс, якому вже 12000 років, він старший від Єгипетських пірамід!

Переїзд у Мардін. Обід (за додаткову плату 5 євро).

Відвідування монастиря. Дегустація монастирського вина.

Екскурсія вуличками Мардіна.

Мардін – дивовижне кам’яне місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, яка була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін уже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз – і відтоді стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін було взято під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, у ньому живуть курди, араби, ассирійці, турки і вірмени. Ассирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять із численними мечетями.

Придбання знаменитого синього мигдалю!

Ночівля в готелі.

3 день

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування нових розкопок стародавніх храмів біля Мардіна. Огляд античного міста Дара.

Ранньовізантійське місто Дара було засноване у 505 році імператором Анастасієм I, лише через 30 років з моменту падіння античного Риму. Воно було одним з найважливіших центрів Месопотамії, завдяки своєму розташуванню на Шовковому Шляху. Розкопки тут ведуться з 80-х років минулого століття, але досі відкрито не більше 10% всієї території міста. Сьогодні це улюблене місце туристів і молодят для фотосесій: ви побачите рештки міської стіни, цистерни для зберігання води, скельні гробниці, церкви, агору, мости і різні господарські приміщення, які підтримували повсякденне життя жителів міста.

Переїзд в Діярбакир. На вас чекає одна з найдивовижніших пригод в цьому турі — Немрут-Даг, гора богів, унікальний пам’ятник періоду еллінізму, об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите гробницю-святилище, оточену гігантськими статуями 8-9 метрів заввишки і зустрінете захід сонця на горі Немрут — незабутнє видовище і абсолютно непередавані відчуття!

Вечеря на березі річки (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд в місто Шанлиурфа. Ночівля в готелі.

4 день

Сніданок у готелі.

Вільний час на ринку Шанлиурфи.

Екскурсія в древнє місто Харан, його назву можна перекласти як «місце, випалене сонцем». Охочі можуть зробити фото в національних костюмах і сукнях.

!! Спеціально в нашій програмі для групи — проведення обряду зняття пристріту (Назара) з місцевою знахаркою. Назар бонджук, буквально в перекладі «око від наврочення» — дуже поширений в Туреччині амулет у вигляді яскраво-синього ока, який оберігає власника від пристріту, відводить злі сили, приносить удачу і навіть виконує бажання.

Халфеті — затоплене місто, яке називають «прихованим раєм» Туреччини або «Турецькою Венецією». Значна частина нижнього міста знаходиться частково у воді, і під час прогулянки на човні ви потрапите під чарівність стародавніх кам’яних будинків, веж, і захопитися кладкою стін стародавньої фортеці Румкале (Римський палац), що зведений біля витоків Євфрату.

Прогулянка на кораблі по Біблійної річці Євфрат. Вечеря на річці Євфрат (за додаткову плату 5 євро).

Ночівля в Газіантепі.

5 день

Сніданок у готелі.

Сьогодні ви відвідаєте Зеугму – найвідоміший музей мозаїк світу, а також древній базар виробів ручної роботи з міді та дерева, інкрустованого перламутром!

Обід в місцевому ресторані (за додаткову плату 5 євро). Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Виліт у Стамбул. Трансфер та поселення в готель на Таксім.

Піша прогулянка по Істікляль до Галатської вежі.

Відпочинок, ночівля.

6 день

Сніданок. Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

У вартість входить

Авіапереліт; а/к Turkish Airlines;
Проживання в готелях 4-5* ВВ;
Трансфери за маршрутом;
Екскурсії за програмою; 
Супровід гіда.

У вартість не входить

Квитки в музеї; 
Групові вечері; 
Сира Гаджесі; 
Медичне страхування;
Доплата за SNGL.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

четыре × 4 =

Заказать тур
×